Solidny Facet
Prace ogrodowe
Remonty
Instalacje
Drobne naprawy
Porady
Zamknij

Zadzwoń do fachowca: 537 072 206

Pielęgnacja i zakładanie ogrodów

Solidny Facet to wprawny ogrodnik. Pielęgnacją i różnego rodzaju pracami w ogrodzie zajmujemy się od prawie 10 lat. W swojej pracy wykorzystujemy rozmaite urządzenia renomowanych producentów. Posiadamy mechaniczne sprzęty ogrodnicze takie jak kosiarki, aeratory, glebogryzarki i inne narzędzia potrzebne do prac w ogrodzie. Bez problemu przytniemy drzewa, przekopiemy grządki, założymy trawnik, a nawet zainstalujemy system automatycznego nawadniania. Jesteśmy w stanie również odchwaścić, wzmocnić oraz napowietrzyć trawnik, który stracił swój dawny blask.

ogrodnik

prace ogrodowe

Mamy spore doświadczenie w budowie oraz modernizacji małej architektury (głównie pergoli, altan oraz różnego rodzaju patio). Budowaliśmy niekonwencjonalne oczka wodne, systemy fontann oraz kaskad. Wielokrotnie tworzyliśmy od podstaw ogrody w stylu klasycznym, angielskim, japońskim, barokowym oraz wiejskim. Pozwala nam to na dopasowanie się do wymagań każdego klienta. Podejmujemy się prac kompleksowych oraz drobnych zleceń na konkretne usługi. Każde zlecenie jest jak indywidualnie wyceniane. Dołącz do grona zadowolonych klientów Solidnego Faceta

Solidny Facet swoje usługi (remonty, naprawy, czyszczenie, tynki maszynowe, prace ogrodowe) świadczy na terenie takich gmin jak Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Koronowo, Świecie, Solec Kujawski, Osiesko, Dobrcz, Białe Błota oraz wszystkich miejscowości ościennych.